CZECHKONŠTRUKTER, s.r.o. - organizační složka, personální agentúra
Adresa

Nad Tyrkou 103, Třinec 73961

Callcentrum

Po-Pia: 09h - 16h

Společnost CZECHKONŠTRUKTER, s.r.o. - organizační složka je dceřiná společnost společnosti Konštruktér s. r. o., která byla založena třemi fyzickými osobami v roce 2006. Cílem firmy je etablovat se v oblasti činnosti personální agentury a leasingu zaměstnanců v zemích EU. V současnosti se orientujeme hlavně na český trh práce a to zejména na výběr a následné přidělení kvalitních zaměstnanců v souladu s potřebami našich obchodních partnerů.

Naším zájmem je snaha si tyto kvalitní zaměstnance dlouhodobě udržet, s čímž souvisí i motivace formou včasného vyplácení mezd, motivačních finančních bonusů a kvalitního ubytování. Samozřejmostí je respektování jejich osobnosti.

 

Díky těmto atributům naší společnosti mají naši partneři maximální záruku naplnění svých potřeb ohledně dodání kvalitní pracovní síly v krátkém časovém horizontu s nízkou měrou fluktuace.

 

Cílem naší společnosti je vytvořit soulad a sjednotit tři prvky trhu práce (dodavatel, odběratel a zaměstnanci) tak, aby jsme v konečném důsledku dokázali díky vzájemné spolupráci lépe odolávat výkyvům trhu.

 

Ve stavební činnosti realizujeme i speciální stavební práce, od realizace antikorozních zvláštních systémů přes sanace betonových konstrukcí až po stavby dodávané jako celek, kde si zabezpečujeme všechny potřebné činnosti jako vyšší dodavatel. Pro realizaci těchto druhů prací je firma technicky vybavená.

 

Společnost CZECHKONŠTRUKTER, s.r.o. - organizační složka staví na svých dlouhodobých zkušenostech z působení na českém a slovenském trhu práce.

Proč nám lidé důvěřují

CZECHKONŠTRUKTER, s.r.o. - organizační složka je zkušenou personální agenturou působící na českém a slovenském trhu od roku 2006.

Výplaty vždy včas

To je alfa a omega našeho přístupu k zaměstnanci. Za odvedenou práci musí být i včasná sjednána odměna.

Vše v souladu se zákonem

Naše dlouholeté působení na trhu je zárukou kvalitních nabízených služeb.

Zaměstnanecké benefity

Motivační odměňování, férový a lidský přístup.

Pro zlepšení našich služeb používáme cookies.